18 / 05 / 16

SZKOLENIE „ZMIANY ZASAD DELEGOWANIA PRACOWNIKÓW DO PRACY ZA GRANICĘ od 18.06.2016

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „ZMIANY ZASAD DELEGOWANIA PRACOWNIKÓW DO PRACY ZA GRANICĘ od 18.06.2016 – prawo właściwe, warunki zatrudnienia, zabezpieczenie społeczne”, które odbędzie się 16 czerwca w Warszawie.

 

Ustawa o delegowaniu pracowników została przyjęta przez Radę Ministrów. Zmiany dotyczą m.in. określenia zasad ochrony pracowników oraz współpracy Państwowej Inspekcji Pracy z podobnymi instytucjami w innych państwach.

 

Wprowadzenie nowych regulacji jest związane z koniecznością wdrożenia do 18 czerwca 2016 r. dyrektywy 2014/67/UE. Ma ona umożliwić w szczególności egzekwowanie minimalnych warunków zatrudnienia w państwie członkowskim, w którym usługa ma być świadczona, z zachowaniem uczciwej konkurencji między usługodawcami. W praktyce ma wyeliminować sytuacje obchodzenia obowiązujących przepisów dot. delegowania pracowników z poszanowaniem zasad rynku wewnętrznego.

 

Więcej szczegółów na temat szkolenia: http://www.mostwanted.pl/…/miedzynarodowy-stosunek-pracy-o…/

Inne wpisy na blogu:

Choć zmiany dla większości z nas oznaczają wyjście ze strefy […]

Większość polskich firm nie prosi tylko wymaga, nie prosi tylko […]

W ostatnim tekście podaliśmy podstawowe informacje na temat urlopu macierzyńskiego, […]


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 8553818 bytes) in /home/mostwanted/ftp/wp-includes/wp-db.php on line 1978