18 / 04 / 19

Wiosenna edycja Absolvent Talent Days z Grupą Most Wanted! zakończona

Ostatnim wydarzeniem w Poznaniu oficjalnie zakończono wiosenną edycję Absolvent Talent Days – największych targów pracy i praktyk w Polsce. Grupa Most Wanted! była ogólnopolskim partnerem merytorycznym tegorocznej edycji, podczas której nasi rekruterzy prowadzili konsultacje CV dla uczestników targów.

Razem z Absolvent Talent Days odwiedziliśmy 7 największych miast w Polsce: Gdańsk, Wrocław, Warszawę, Kraków, Katowice, Łódź oraz Poznań. Łącznie we wszystkich miastach pojawiło się ponad 40 tysięcy odwiedzających, a najwięcej osób pojawiło się w Warszawie na Stadionie Narodowym – prawie 10 tysięcy.

W trakcie wydarzenia odwiedzający mogli nie tylko spotkać się z potencjalnymi pracodawcami, czy znaleźć interesujące oferty pracy, ale także skorzystać z doradztwa zawodowego i doradztwa kariery. W ciągu 5 tygodni dziewięciu konsultantów z Grupy Most Wanted spędziło łącznie 142 godziny konsultując z odwiedzającymi ponad 1000 CV! Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość współtworzenia tak ogromnego wydarzenia, a przede wszystkim dziękujemy wszystkim odwiedzającym!

Cieszymy się, że odwiedziliście Strefę Konsultacji CV Grupy Most Wanted! i mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Wam w zdobyciu wymarzonej pracy.

 

Inne wpisy na blogu:

Fotorelacja z XV edysji HR na szpilkach. Fotorelację przygotował Konrad Jędraszczak […]

Pantha rhei. Jedyną stałą rzeczą jest zmiana. Heraklit z Efezu […]

Jakie powinien mieć cechy i umiejętności Osoba dbająca o wizerunek […]