30 / 06 / 17 20-21 czerwca we Wrocławiu odbyła się XI edycja HR na szpilkach

Podczas XI edycji konferencji HR na szpilkach zatytułowanej „Współczesne wyzwania HR” odbył się szereg prelekcji prowadzonych przez ekspertów z zakresu HR, między innymi gości specjalnych – Dominiki Syper i Krystiana Dryniaka.
Konferencja rozpoczęła się od wystąpienia Krystiana Dryniaka, który przekonywał dlaczego warto mieć profile w social mediach, jak ich używać podczas rekrutacji oraz jak, dzięki wykorzystaniu ich siły przyciągnąć najlepsze talenty z rynku i obniżyć koszty rekrutacji. Następnie Marzena Jankowska wyjaśniła jak zwiększyć efektywność w pracy – trening siły i odporności psychicznej. W niesamowity sposób opowiedziała o faktach i mitach dotyczących stresu. Kolejna z prelegentek, Magdalena Nowacka wyjaśniła czym jest zarządzanie różnorodnością, a także jak ją zmierzyć i co nam daje. Po tej prelekcji wszyscy udali się na lunch, a po jego powrocie Dominika Syper opowiedziała jak skuteczne budować zaangażowanie, jak je badać i zarządzać motywacją pracowników. Następnie Magdalena Fedor i Karol Zamojski wygłosili niezwykle ciekawy wykład o talentach w organizacji. Opowiedzieli o otoczeniu semantycznym talentu, jego wartości i praktyce. Po przerwie kawowej odbyła się ostatnia tego dnia prelekcja prowadzona przez Ewę Mukoid, która opowiedziała o miłości w korporacji.
Podczas zakończenia konferencji odbyło się losowanie nagród spośród Uczestniczek – książek, audiobooków, a także zestawów kosmetyków.
Kolejnego dnia odbył się warsztat pod tytułem „Znaczenie kompetencji emocjonalnych – czyli inteligencja emocjonalna w pracy HR-owca” prowadzony przez Barbarę Chruślicką. Podczas szkolenia można było uzyskać wiedzę jak budować przyjazne i wspierające relacje, jak mówić o złości i niezadowoleniu, a także jak zbudować własny autorytet poprzez otwartość. Prowadząca w bardzo przystępny i ciekawy sposób pokazała jakie korzyści płyną z otwartości, odpowiednio dobranej komunikacji, a także z wzmocnionego poczucia własnej wartości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją.

Inne aktualności:

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i […]

„Ta książka nie opisuje, lecz działa wraz z tobą, w […]

We wrześniu 2016 roku Fundacja ONICO wraz z ONICO S.A., […]