29 / 03 / 17 23-24 marca odbył się Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy w Bydgoszczy

Pierwszego dnia Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy odbyło się pięć fascynujących prelekcji.

Piotr Ciborski wskazał praktyczne wskazówki dla pracodawców dotyczące umów terminowych po roku po zmian. Karol Sienkiewicz objaśnił nowe zasady składania oświadczeń woli, przechowywania akt osobowych pracowników i dokumentacji pracowniczej. Michał Szuszczyński przybliżył nam temat minimalnych stawek godzinowych w umowach cywilnoprawnych 2017. Paweł Ziółkowski opowiedział o delegowaniu pracowników i zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce z uwzględnieniem zmian od 1 stycznia 2017 roku. Monika Frączek opowiedziała o zmianach w pracy tymczasowej od 1 czerwca 2017 roku, z naciskiem na nowe zasady korzystania z pracy pracowników tymczasowych i osób wykonujących pracę tymczasową na podstawie umów cywilnoprawnych.

Wisienką na torcie pierwszego dnia Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Bydgoszczy było losowanie nagród. Największym zainteresowaniem cieszyły się dwa tytuły książek „Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike”, a także „Grzeczne dziewczynki nie awansują”. Gratulujemy zwycięzcom!

Drugiego dnia Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy odbyły się warsztaty o tematyce „Jak poprawnie zatrudnić i zwolnić pracownika? Wybrane aspekty, nowe przepisy i planowane zmiany w 2017 roku. Warsztaty poprowadziła Monika Frączek. W ramach warsztatu uczestnicy poznali zgodny z Kodeksem Pracy proces zatrudniania i zwalniania pracownika. Prowadząca przybliżyła ostatnie i planowane zmiany w przepisach, wskazała pułapki, a także korzyści wynikające z tych zmian. Monika Frączek odpowiedziała na wszystkie pytania, rozwiała wszelkie wątpliwości, a także usystematyzowała Państwa wiedzę.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia:

Inne aktualności:

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i […]

Ponownie razem z Wydawnictwo Marginesy mamy dla Was wspaniałą książkę. […]

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność podczas HR na szpilkach w […]