24 / 05 / 18 Kongres profesjonalistów HR już wkrótce

KONGRES PROFESJONALISTÓW HR

 Wielowymiarowość działu HR w kontekście realizacji celów biznesowych i efektywnej współpracy z Zarządem.

 Jedyny w Polsce Kongres Profesjonalistów HR już 5 czerwca w Warszawie.

  • Korzystając z wiedzy i doświadczenia ludzi biznesu: Grażyny Piotrkowskiej-Oliwy i Joanny Malinowskiej-Parzydło pokazujemy, jak efektywnie współpracować na linii HR – Zarząd
  • Zderzamy ze sobą organizacje z dwóch różnych biegunów biznesowych i odsłaniamy, jak radzą sobie z największymi wyzwaniami HR – stworzyliśmy takie duety, jak Techland i Poczta Polska (w temacie onboardingu) oraz Allegro i Danon (w temacie poleceń pracowniczych)
  • Wykorzystując formę wystąpień TED, stawiamy na interakcję i kreatywną dyskusję, dlatego specjalnie na Państwa prośbę zaplanowaliśmy dodatkowy czas na zadawanie pytań i wymianę doświadczeń
  • Wyprzedzamy trendy i przewidujemy, jakie rozwiązania już za chwilę będą musiały zostać wdrożone w organizacjach, dlatego na kontentych przykładach pokażemy, jak wdrożyć mechanizmy work-life balance i otworzyć się na zatrudnienie pracowników dojrzałych oraz obcokrajowców.
  • Podczas wydarzenia spotkają się Państwo z 100% merytoryką pozbawioną wykładów sponsorowanych

Wśród prelegentów doświadczeni specjaliści i praktycy wystąpią m.in.:

  • Krzysztof Wiśniak – Danone
  • Jan Piętka – Allegro
  • Irmina Gocan – Poczta Polska S.A.
  • Katarzyna Zadrożna – AmRest
  • Anna Mikulska i Tomasz Polewczyński – McDonald’s

W programie Kongresu Profesjonalistów HR:

Część I: STRATEGIA I KOMUNIKACJA Z ZARZĄDEM

Perspektywa Zarządu kontra perspektywa Działu HR – jak zarządzać polityką personalną, aby realizowała cele biznesowe?

 1). Czego CEO oczekuje od Działu HR – jak dynamiczne zmiany w świecie biznesu wpływają na redefinicję roli HR w oczach Zarządu?

2). Od Human Resources do Human Relations. Jak zbudować silną markę Działu HR wewnątrz organizacji?

Część II: PROJEKT HR I WDROŻENIE

PANEL SPECJALNY: Jedno wyzwania – dwa podejścia

Jak firmy z różnych branż, o nieporównywalnych możliwościach organizacyjnych i finansowych podchodzą do wspólnych wyzwań stojących przed Działami HR?

1). Onboarding – jak efektywnie wdrożyć pracownika w nowe obowiązki i utrzymać wysoki poziom motywacji do pracy – case study na przykładzie Techland oraz Poczty Polskiej SA.

2.) Program poleceń pracowniczych jako recepta na rynek pracownika – jak wdrożyć efektywne mechanizmy zachęcania pracowników do polecania kandydatów i promowania marki pracodawcy – case study na przykładzie Allegro oraz Danone.

Część III: WYZWANIA I TRENDY

HR w obliczu aktualnych wyzwań rekrutacyjnych – jak przygotować organizację do zatrudniania niedocenianych dotąd grup pracowników – millenialsów, pracowników dojrzałych, obcokrajowców – i przekonać biznes do niezbędnych zmian w zarządzaniu personelem?

1). Well-being pracowników – jak wdrożyć strategię holistycznego podejścia do potrzeb pracowników i przekonać do niej biznes?

2). Fun w pracy – jak stać się atrakcyjnym pracodawcą dla Zetek i Igreków? Tworzenie radosnego miejsca pracy na przykładzie AmRest.

3). Różnorodność w praktyce. Jak badania i strategia zmieniły komunikację McDonald’s jako pracodawcy, rozszerzyły grupę kandydatów i pozwoliły wygrać z rynkiem pracownika.

  

Koniecznie dołącz do wydarzenia!

Bilety są dostępne tutaj – http://bit.ly/KongresProfesjonalistowHR

Inne aktualności:

Konferencję, która odbyła się 11 października 2017 r. w Rzeszowie, […]

Mamy przyjemność poinformować, że Grupa Most Wanted! wspiera działania WWF […]

Miło nam poinformować, że Grupa Most Wanted! obchodzi w marcu […]