26 / 01 / 16 Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Przygotuj się na zmiany w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych! – już w marcu w Warszawie!

10 i 11 marca w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany w prawie pracy, kontrowersyjne i trudne przypadki, z jakimi działy HR  będą musiały zmierzyć się w 2016 roku.Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz członków zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

  • Zmiany w urlopach rodzicielskich
  • Nowe zasady oskładkowania umów zleceń i członków rad nadzorczych
  • Nowe zasady zawierania terminowych umów o pracę
  • Nowe trendy w planowaniu pracy zmianowej w firmach zmianowych
  • Elastyczny czas pracy – zbawienie czy  wyzwanie

Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki.Po każdej prelekcji przewidziany jest blok „PYTANIE DO EKSPERTA”, podczas którego każdy z uczestników będzie mógł zadać pytanie prowadzącemu i wyjaśnić nurtujące go kwestie.

Na konferencji zabiorą głos zaproszeni eksperci-praktycy, m.in. Monika Frączek z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej,  prowadzący szkolenia dla inspektorów pracy -Przemysław Ciszek oraz były wicedyrektor Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy- Piotr Wojciechowski.

Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat„CZAS PRACY 2016”. Podczas warsztatu przedstawimy Państwu  alternatywne systemy czasu pracy, wydłużone okresy rozliczeniowe i indywidualny rozkład czasu pracy. Zaprezentujemy jak planować i organizować pracę podległego personelu w zmiennych warunkach pracy uzależnionej od pory roku i warunków rynkowych, ze szczególnym uwzględnieniem korzyści wynikających z wprowadzonych zmian. Przedstawimy możliwości uniknięcia kosztów związanych z przestojem oraz wypłatą dodatkowego wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się w czwartek 10 marca 2016r. o godz. 9.00, w Centrum Konferencyjnym Golden Floor.

Organizatorem kongresu jest firma GrupaMost Wanted! Sp. z o.o., od 18 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Serdecznie zapraszamy!

Inne aktualności:

We wrześniu 2016 roku Fundacja ONICO wraz z ONICO S.A., […]

Zachęcamy do udziału w konkursie, który zorganizował portal www.mowianamiescie.pl. Do […]

Na naszym fanpage HR na szpilkach ogłosiliśmy konkurs, w którym […]