04 / 10 / 17 W dniach 28-29 września odbyła się XII edycja HR na szpilkach

Spotkaliśmy się w gronie managerek, specjalistek i pasjonatek branży HR. Podczas XII edycji HR na szpilkach zjawiło się 52 uczestniczek, każda z nich po odebraniu identyfikatorów i paczek powitalnych udała się na prelekcje. Pierwszą z prelegentek była Stella Brala, dzięki której uczestniczki dowiedziały się jak zbadać i zarządzać motywacja pracowników, jakie są skutki zatrudniania osób z kwalifikacjami, doświadczeniem, ale bez dopasowania do firmy, a także o przewidywaniu najlepszych wyników. Następnie Dawid Stefaniak opowiedział o sile emocjonalnej pracowników i o czytaniu w ich myślach. Po przerwie lunchowej nadszedł czas na Krystiana Dryniaka i jego wykład dotyczący rekrutacji w social media. Następnie Magda i Karol Zamojscy opowiedzieli o talentach w organizacjach. Jak je znaleźć? Gdzie ich szukać? Czym jest talent? Na te pytanie znajdziecie odpowiedź na naszym kanale na Youtubie. Ostatnia była Magdalena Nowacka, a jej prelekcja o analityce w HR wzbudziła wysokie zaangażowanie uczestniczek. Na końcu zostały rozdane nagrody od naszych sponsorów – Mary Kay, Domodi, Wydawnictwo Difin, Wydawnictwo One Press, Wydawnictwo Rebis i vouchery od Dawida Stefaniaka na jego szkolenia.

Drugiego dnia wydarzenia odbyły się warsztaty z Magdaleną Nowacką Kobieta HR w działaniu – skuteczna liderka w organizacji. Uczestniczki nauczyły się m.in. jak odpowiednio budować profesjonalny personal branding, jak skutecznie promować działania HR, a także otrzymały możliwość dzielenia się i wymiany najlepszych praktyk z osobami zawodowo zajmującymi się HR.

 

 

 

 

 

Inne aktualności:

Na naszym fanpage Kongres Prawa Pracy ogłosiliśmy konkurs, w którym […]

Dla Naszego Klienta (firma międzynarodowa) do nowego zespołu developerskiego, poszukujemy […]


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 8553818 bytes) in /home/mostwanted/ftp/wp-includes/wp-db.php on line 1978