17 / 10 / 17 XIII edycja wydarzenia HR na szpilkach już za nami

Konferencję, która odbyła się 11 października 2017 r. w Rzeszowie, otworzyli prowadzący Magdalena i Karol Zamojscy. Wkrótce po wprowadzeniu pałeczkę przejął Krystian Dryniak. W trakcie swojej prelekcji „Rekrutacja 2.0” opowiadał o narzędziach, które można wykorzystać do prowadzenia procesów rekrutacyjnych w social media. Następnie Łukasz Szymula mówił jak ważne jest budowanie zaangażowania pracowników. Narzędzia tak jak Gallup Q12, Reiss Motivation Profile, OKRs czy Perdoo, wykorzystywane przy diagnozowaniu poziomu motywacji pracowników nie są już tajemnicą dla uczestników.

Kolejna prelegentka – Justyna Majewska, pokazała jak ważny jest profesjonalny wizerunek w biznesie, i że nie oznacza on noszenia „mundurka”. Dzięki udziałowi w prelekcji, uczestnicy wiedzą już jak stworzyć swój własny indywidualny wizerunek.

Po przerwie na lunch odbyło się wystąpienie prowadzących -Magdaleny i Karola Zamojskich, którzy omówili pojęcie „talentu”: jak go zdiagnozować i rozwijać. Uczestnicy mieli też możliwość popracować w grupach w trakcie wciągającego ćwiczenia.  Ostatnią prelekcję poprowadziła Aneta Michno, która przybliżyła nam tajniki coachingu zespołowego, wzbogacając swoją prelekcję aktualnie prowadzonym case study.

Zwieńczeniem konferencji było losowanie nagród spośród Uczestniczek – książek, zestawów kosmetyków oraz voucheru na proces coachingowy i analizę profilu Reiss Motivation. Łącznie 12 uczestniczek wyszło z konferencji z prezentem od naszych patronów.

Następnego dnia w trakcie warsztatu „SOCIAL MEDIA w HR i rekrutacji” Maciej Stęga od praktycznej strony zgłębił możliwości social media i korzyści z ich wykorzystania w działaniach prowadzonych przez działu HR. Jak stworzyć profil kariery w swojej organizacji, jak budować społeczność Twoich pracowników, gdzie i jak szukać kandydatów i jak sprawić, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie – to i wiele innych spraw zostało omówionych w trakcie zajęć. Dodatkowo uczestnicy poznali też narzędzia i techniki, które pomogę zmierzyć i ewentualnie zmodyfikować prowadzone działania, by były jeszcze bardziej efektywne.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia:

Inne aktualności:

Podczas rozgrywanych na warszawskim Torwarze meczów drużyny ONICO Warszawa zawsze […]

KONGRES PROFESJONALISTÓW HR  Wielowymiarowość działu HR w kontekście realizacji celów […]

Pierwszego dnia Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy odbyło się pięć fascynujących […]