Inżynier ds. technicznych (urządzenia telekomunikacyjne/elektroniczne)
Mazowieckie/Warszawa Dodano: 2017-08-28

Aktualnie dla Naszego Klienta, nowatorskiej firmy działającej w obszarze technologii telekomunikacyjnych poszukujemy Kandydatów na  w/w stanowisko.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne w zakresie produktów z zakresu systemów okablowania strukturalnego i telekomunikacyjnego.

Zakres obowiązków:

  • dobór produktów i doradztwo techniczne,
  • Przygotowanie rysunków technicznych.
  • Przygotowanie materiałów do przetargów oraz ofert,
  • Inspekcje wykonanych instalacji i ich certyfikowanie,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Przeprowadzanie analiz porównawcze sprzętu – techniczne i cenowe.
  • uczestniczenie w procesie wprowadzania na rynek nowych produktów,
  • Uczestniczenie w montażach systemów miedzianych i światłowodowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość urządzeń i sieci telekomunikacyjnych (światłowodowe i miedziane)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w projektowaniu sieci niskoprądowych
  • mile widziane doświadczenie z SAP oraz systemami CRM
  • znajomość programu AutoCAD;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i wprowadzania zaproponowanych rozwiązań;
  • umiejętność pracy w zespole;

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i z premii;
  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole, w firmie będącej liderem w swojej branży, operującej na zagranicznych rynkach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności;
  • pakiet medyczny,
  • szkolenia wprowadzające.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"