OPERATOR MASZYNY CNC w drewnie
Zielona Góra Dodano: 2018-01-10

Dla naszego Klienta działającego w zakresie produkcji konstrukcji drewnianych poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie elementów według załączonej dokumentacji i procesu technologicznego;
  • Obsługa i ustawianie maszyn CNC do drewna;
  • Obróbka drewna i materiałów drewnopodobnych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC do obróbki drewna;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, ale nie wymagana;
  • Mile widziane wykształcenie o specjalności obróbka skrawaniem lub technologii drewna;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bardzo dobre warunki pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w firmie na silnej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • Możliwości kariery i profesjonalnego rozwoju;

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"