Pracownik Techniczny/ Konserwator/ „Złota Rączka”
Warszawa/Warszawa Dodano: 2017-12-05

Dla Naszego Klienta z branży elektronicznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Techniczny/ Konserwator/ „Złota Rączka”.

Zakres obowiązków:
– wykonywanie prac konserwatorskich/ naprawczych wynikających z bieżącej potrzeby;
– zapewnienie sprawności i ciągłości użytkowania obiektów, urządzeń i instalacji;
– dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń;
– usuwanie bieżących awarii;
– współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;
– utrzymywanie porządku na terenie obiektu;
– dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy;

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie, techniczne;
– doświadczenie na podobnym stanowisku;
– uprawnienia SEP 1kV;
– bardzo dobra organizacja pracy własnej;
– umiejętność obsługi urządzeń (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie);
– odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność;
– prawo jazdy kat. B;
– mile widziana znajomość zagadnień PPOŻ;

Firma oferuje:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
– możliwość otrzymania mieszkania służbowego po okresie próbnym;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– możliwość rozwoju, szkoleń.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres:

Rekrutacja_mf@mostwanted.pl

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"