Monter Urządzeń Elektroenergetycznych
Piaseczno Dodano: 2017-10-05

Dla naszego Klienta, firmy z zajmującej się produkcją, oraz dystrybucją elementów dla potrzeb wyposażenia warsztatowego, poszukujemy wykwalifikowanego Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Montaż mechaniczny urządzeń elektroenergetycznych;
  • Wykonywanie prac ślusarskich oraz spawalniczych;
  • Obsługa palnika gazowego;
  • Produkcja urządzeń według specyfikacji technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne lub zawodowe;
  • Duże zdolności manualne;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Duża samodzielność, dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Mile widziana znajomość obsługi tokarki lub frezarki;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po odbyciu 1-3 miesięcznego okresu próbnego;
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii;
  • Pracę w godzinach od 8 do 16 – dostępną od zaraz;
  • Możliwość zakwaterowania;
  • Szkolenia wstępne;
  • Możliwość doskonalenia zawodowego (kursy, zdobywanie uprawnień) oraz awansu;
  • Rekrutacja składa się z II etapów

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"