Praktykant – Konsultant ds. rekrutacji
Warszawa Dodano: 2017-09-11

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zapraszamy do nauki w ramach  bezpłatnych praktyk, w jednej z wiodących agencji doradztwa personalnego w Polsce.

Dla najlepszych oferujemy stałą współpracę po zakończeniu praktyk!

Wybranej osobie oferujemy:

  • Atrakcyjny rozwój kariery zawodowej
  • Aktywne uczestnictwo w życiu firmy
  • Wsparcie w wykonywanych zadaniach
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy po zakończeniu praktyk

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie kandydatów metodą bezpośrednią
  • Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów
  • Przygotowywanie oraz publikacja ogłoszeń
  • Prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z Kandydatami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wysokiego poziomu komunikatywności oraz samodzielności
  • Entuzjastycznego podejście do nowych wyzwań i obowiązków
  • Kreatywności, ambicji, chęci samodoskonalenia
  • Uśmiechu na ustach, optymizmu i pogodnego nastawienia
  • Znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"