Przedstawiciel Handlowy ds. Usług Logistycznych
Gdynia Dodano: 2017-06-21

Dla Naszego Klienta, który jest międzynarodowym liderem w dziedzinie magazynowania, transportu oraz zarządzania łańcuchem dostaw, aktualnie poszukujemy Kandydata na w/w stanowisko.

Obowiązki:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług transportowych w regionie województwa pomorskiego;
  • rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami;
  • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy;
  • monitorowanie rynku TSL oraz poczynań konkurencji;
  • efektywna współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia należytej obsługi nowo pozyskanych klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług transportowych (WARUNEK KONIECZNY);
  • bardzo dobra znajomość branży TSL oraz aktualnych trendów na rynku;
  • orientacja na cel oraz determinacja w osiąganiu wysokich wyników sprzedażowych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe;
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym;
  • czynne prawo jazdy kat. B (praca w terenie).

Oferujemy:

  • atrakcyjny dwuczłonowy system wynagrodzeń;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • udział w jednym ze strategicznych projektów firmy w Polsce;
  • bezpłatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"