Recepcjonista/Recepcjonistka
Mazowieckie/Warszawa Dodano: 24.10.2017

Obecnie dla Naszego Klienta, który jest wiodącym liderem w dziedzinie szeroko pojętej technologii dekoracji folią, poszukujemy osoby na w/w stanowisko.

Zakres obowiązków:

  • obsługa centrali telefonicznej firmy;
  • prowadzenie dokumentacji oraz archiwizacja;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji oraz korespondencji;
  • dbanie o stałą dostępność artykułów biurowych;
  • przyjmowanie gości oraz prowadzenie kalendarza spotkań w sali konferencyjnej;
  • wsparcie administracyjno-biurowe zespołu;
  • realizacja wysyłek kurierskich oraz pocztowych;
  • dokonywanie rezerwacji hotelowych oraz lotniczych;
  • organizacja podróży służbowych pracowników;
  • inne prace zlecone przez przełożonego i zarząd;

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja, komunikatywność;
  • zaangażowanie, dokładność, punktualność, sumienność, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • dobra znajomość języka angielskiego – łączenie rozmów – udzielanie podstawowych informacji;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy na czas nieokreślony;
  • pracę jednozmianową;
  • przyjazną atmosferę i środowisko pracy;
  • wsparcie doświadczonego zespołu;
  • darmowe lekcje nauki języka angielskiego;
  • możliwość rozwoju osobistego.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"