Specjalista ds. Sprzedaży (produkty ze stali)
Rzeszów Dodano: 26.09.2017

Nasz Klient, największy producent stali dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, budownictwa oraz konstrukcji stalowych w Polsce, poszukuje Kandydata na w/w stanowisko.
Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów i usług firmy (praca stacjonarna)
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz współpracę i utrzymanie kontaktów handlowych z już istniejącymi klientami
  • Opracowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Raportowanie wyników, analizę skuteczności i efektywności działań
  • Realizację założonego budżetu sprzedaż
  • Obsługę operacyjną zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży B2B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży wyrobów i półwyrobów hutniczych min. 2 lata
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielności, umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej oraz konsekwencji w działaniu
  • Biegłej znajomości obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne , mile widziane kierunkowe (metalurgia, pokrewne)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty multisport
  • Darmowe lekcje nauki języka angielskiego
  • System premiowy
  • Stałe godziny pracy 8:00-16:00
  • Przyjazne środowisko pracy

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)"