REFERENCJE

Opinie na temat współpracy z nami.

 

Doskonała diagnoza naszych potrzeb i oczekiwań oraz błyskawiczny przepływ informacji na temat postępów w projekcie przyczyniły się do jego terminowego wykonania i zakończenia sukcesem. Jak zwykle mogliśmy liczyć na Konsultantów Grupy Most Wanted! Dziękujemy!

Kierownik Projektu, firma z branży nowych technologii

Firma Most Wanted! wywiązała się z umowy bardzo sumiennie, co świadczy o odpowiedzialności i profesjonalizmie zatrudnionych w niej pracowników. W przypadku pojawienia się kolejnej potrzeby na rekrutację personelu w naszej firmie, z przyjemnością ponownie skorzystamy z usług firmy Most Wanted!

Specjalista ds. personalnych, firma z branży IT

Biorąc pod uwagę zaangażowanie osób zajmujących się realizacją projektu, a także elastyczność, terminowość oraz wysokie kompetencje pracowników firmy Most Wanted!, mogę polecić Grupę Most Wanted!  jako wiarygodnego partnera w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w naszej firmie.

Dyrektor Działu Rekrutacji, firma z branży przemysłowej

Polecam firmę Most Wanted! jako skutecznego partnera w procesach rekrutacyjnych. Jasne zasady współpracy, tygodniowe raporty, dostępność konsultantów oraz terminowość pozwalają na udaną i owocną współpracę.

Specjalista ds. personalnych, firma z branży logistycznej