Dla pracodawcy

Zapytaj Eksperta

Zapytaj eksperta zagadnienia z prawa pracy

Jako specjaliści w zakresie zatrudniania personelu wiemy, jakie trudności sprawiają normy prawne dotyczące Prawa Pracy. Brak powszechnej wiedzy, nieznajomość praw i obowiązków, problemy na linii pracodawca – pracownik, a także wiele innych sprawia, że coraz częściej zwracacie się do nas z pytaniami dotyczącymi Prawa Pracy.

Zapytaj Eksperta to nowy i wyjątkowy cykl. Co 2 tygodnie będziemy publikować nowe wideo, w którym znajdziesz odpowiedź na wybrane przez naszego eksperta pytanie.

Naszymi ekspertami będą specjaliści w dziedzinie  Prawa Pracy – prawnicy, HR-owcy z wieloletnim doświadczeniem, trenerzy.

Prześlij nam swoje pytania, które chcesz zadać naszemu Ekspertowi, my wybierzemy najciekawsze i udzielimy na nie odpowiedzi w videoblogu Zapytaj Eksperta.

Wiemy, że z nasza pomocą uda się Wam rozwiązać wszystkie problemy i wątpliwości dotyczące Prawa Pracy. Udzielane przez nas odpowiedzi są całkowicie bezpłatne.

Wyślij pytanie do Eksperta:

Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.